-
شیپور
بهزی

اگر به دنبال افزایش درآمد و گسترش کسب و کار خود هستید، بهزی این فرصت طلایی را برای شما فراهم کرده تا با قرار دادن تبلیغات در این بخش بازدید صفحه خود را افزایش دهید.

برای سفارش پس از ثبت نام به پنل مدیریت، انتخاب صفحه‌ی کسب‌وکار، بخش شتاب دهنده بازدید مراجعه کنید.

همین الان شروع کن

طراحی نرم افزار نگارگر اندیشه در رشت

کامپیوتر(خدمات-نرم افزار)-تجهیزات شبکه

سریعترین راه برای رشد تجارت شما، حضور در دنیای فناوری سالها تجربه در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک شرکت نگارگر اندیشه یکی از شاخص ترین شرکت های موفق در زمینه تجارت الکترونیک است که با بهره مندی از متخصصین حرفه ای و عرضه روشهای جدید آماده یاری به هموطنان عزیز می باشد.مفتخریم با سال ها تجربه در زمینه بازاریابی شما را در امر فروش و بازاریابی نوین یاری دهیم. در هر زمینه ای که فعالیت می کنید اطلاعات مخاطبین و مشتریان خود را از ما بخواهید. به توسعه کسب و کار خود بیاندیشید ما همیشه در کنار شما هستیم و دلسوزانه از بیزنستان محافظت خواهیم کرد. کافیست با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

مقالات و رویدادها

تازه ترین خبرها و مقالات ما به شما در این جا در دسترس شما ست. برای نمایش جزئیات هر کدام روی بیشتر خوانید کلیک کنید.

بهبود کسب و کار با استفاده از بازاریابی نوین

با رشد تکنولوژی و صنعت ، تبلیغات و بازاریابی نیز تحت تاثیر این رشد سریع  و چشمگیر قرار گرفته و روش های سنتی پاسخگوی  نیاز فروشندگان و همینطور خریداران نیست. بالطبع همروند و همجهت بودن با این رشد و پیشرفت علاوه بر کاهش زمان دستیابی به هدف به افزایش کیفیت هدف نیز منجر می شود.هدف برای مشتری ، محصول یا خدمات است و همینطور برای خریدار فروش بیشتر که بازاریابی نوین آن را در حداقل زمان وبا کیفیت بالا فراهم می کند .

تفاوت بازاریابی نوین و سنتی چیست؟

شاید بتوان بازاریابی مدرن یا نوین را دقیقاً نقطه‌ی برابر بازاریابی سنتی در نظر گرفت. در واقع، هرچیزی که در بازاریابی سنتی اهمیت نداشت، در بازاریابی مدرن مورد توجه قرار می‌گیرد. از جمله بارزترین تفاوت‌های بین بازاریابی سنتی و نوین، می‌توان موارد زیر را نام برد:

 خلاقیت و نوآوری در برابر ثبات

در بازاریابی سنتی، محصولات به دور از چشم بازاریابان و در پشت درهای بسته، طراحی و تولید می‌شدند. اما در بازاریابی مدرن، باید بازاریاب شاهد تمام مراحل طراحی و تولید و ارائه خدمت یا محصول باشد. وقتی تمام مراحل طراحی مورد توجه و بازنگری‌های پی در پی قرار بگیرد، طبیعتاً با خلاقیت و نوآوری همراه خواهند بود. چراکه چنین طراحی براساس تحقیقات بازار و سلیقه مشتریان صورت می‌گیرد که اساس کار بازاریابی مدرن یا نوین است.

 استفاده هدفمند از داده‌ها

در گذشته، هیچ استفاده هدفمندی از داده‌ها و اطلاعات مربوط به کسب‌وکار و مشتریان نمی‌شد. اما در شیوه‌ی مدرن بازاریابی، کوچک‌ترین اطلاعات برای سازمان، اهمیت بسزایی دارند. حتی یک شماره تماس یا یک آدرس ایمیل مشتری، به معنی یک سرنخ مهم برای صاحبان کسب‌وکارها است.

چراکه به کمک این اطلاعات می‌توان دوباره با روش‌های مختلف به سراغ مشتری رفت. اما در گذشته، هیچ راهی برای ارتباط این‌چنینی با مشتریان وجود نداشت. همچنین افراد با برگزاری نظرسنجی‌ها می‌توانند نظر مخاطبین و کاربران خود را در مورد شیوه عملکردشان ارزیابی کرده و فعالیت‌های خود را به مسیری هدایت کنند که مورد توجه مشتری‌ها باشد.

فعالیت در فضای گسترده اینترنت

کسب‌وکارهای سنتی، هیچ ارتباطی با فضای آنلاین نداشتند. اما در فضای نوین کسب‌وکار، دنیای مجازی، وبسایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف، نقش تعیین‌کننده و غیرقابل انکاری را ایفا می‌کنند. همین فعالیت در بستر اینترنت سبب می‌شود تا گروه مشتریان کسب‌وکارها نیز به نسبت گذشته دچار دگرگونی شود. اگر قبلاً تنها افراد یک محله یا یک شهر خاص مشتریان یک برند بودند، حالا افراد از سراسر کشور یا حتی از سراسر جهان می‌توانند مشتری یک برند بوده و محصولات آن را سفارش دهند.

اولویت دادن به مشتری

شاید بتوان گفت که در بازاریابی سنتی، این صاحبان کسب‌وکارها بودند که در اولویت قرار داشته و حرف اول و آخر را می‌زدند. اما در حال حاضر، ورق برگشته و اولویت فقط و فقط با کاربران، مخاطبین و مشتریان است.

چراکه در برابر انواع برندهای باکیفیتی که در بازار وجود دارد، سازمان‌ها باید با ایده‌پردازی‌های پی در پی، نظر مشتریان آگاه عصر جدید را به سمت خود جلب کنند. در واقع می‌توان گفت که عملاً در بازاریابی نوین، مشتریان پادشاه هستند

استفاده بهینه از منابع

بهینگی منابع و امکانات در گذشته، اهمیت خاصی نداشت، چراکه بازار رقابت آنچنان سنگین نبوده و سطح خلاقیت نیز به حد قابل توجهی نرسیده بود. اما امروزه در پی فرآیند جهانی شدن، هر ایده‌ی جذاب در هر نقطه از جهان اجرا شود، مردم از دورترین نقاط دیگر جهان از آن باخبر شده و سپس از روی آن الگوبرداری می‌کنند. در شیوه‌های بازاریابی مدرن، باید بتوان از حداقل امکانات و منابع برای بیشترین رشد و پیشرفت استفاده کرد.

چرا باید از بازاریابی نوین استفاده کنیم؟

استفاده از بازاریابی نوین در کسب و کار، به دید صاحب کسب و کار بستگی دارد. کسی که همچنان به روش‌های سنتی اعتقاد دارد و از ورود به دنیای مدرن فعالیت‌های اقتصادی می‌ترسد، طبیعی است که نمی‌تواند به شیوه کاربردی از تأثیر بازاریابی نوین بهره بگیرد. اما کسی که به اندازه ذره‌ای، اهمیت فعالیت‌های مدرن در فضای باز دهکده جهانی و سوشیال‌مِدیا را حس کرده باشد، بدون استثتا، در پی اجرای بازاریابی نوین در کسب‌وکار خود خواهد بود.

برای موفقیت و بقا در فضای جدید کسب‌ وکار، در بین رقیبانی که از آخرین متدهای تبلیغاتی و فروش استفاده می‌کنند، تنها باید روی روش‌های مدرن بازاریابی حساب کرد. بقای کسب‌ وکارها در هر عصر به یک نوع فعالیت خاص بستگی دارد، برای مثال، در عصر صنعتی، این کارخانه‌دارها بودند که سود نهایی را می‌بردند و در عصر کشاورزی نیز، زمین‌داران حرف اول را می‌زدند. اکنون که در عصر تکنولوژی به سر می‌بریم، افرادی برنده می‌شوند که از روش‌های نوین بازاریابی استفاده می‌کنند.

 از جمله موارد و چالشهای جدید در بازاریابی نوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:


۱) استفاده از فناوریهای نوین در جهت اهداف بازاریابی

۲) وجود و افزایش رقیبهای بین المللی

۳) تبدیل اهداف بزرگ به قسمتهای جزئی تر

۴) گسترش آگهی های تبلیغاتی و اهمیت محتوای آنها

تغییرات بوجود آمده که در بالا به عمده ترین آنها اشاره شد نشان می دهد که بازاریابی در دنیای در شرایط کنونی نسبت به بازاریابی گذشته بسیار تغییر کرده است و همین خود نیازمند مهارتهای مدیریتی و دانش های جدید است.

استفاده از فناوریهای نوین در جهت اهداف بازاریابی

در دنیای کنونی ، اطلاعات فراوانی از طریق رسانه های مختلف انتقال می یابد. همین گستردگی استفاده از بازاریابی اینترنتی و بازاریابی الکترونیکی موجب شده است بسیاری از هزینه ها و مشکلات در جهت یافتن اطلاعات از بین برود ؛ و این در حالی است که این امکانات خود نیاز به داشتن دانش و استفاده صحیح از این امکانات و ظرفیتها است که همین موجب اهمیت آن می شود و لازم است صاحبان شرکتها و مدیران نسبت به دانشهای جدید آگاهی داشته و در جهت کسب آنها توسط خودشان و همچنین آموزش آنها برای کارکنان اهتمام داشته باشند.

وجود و افزایش رقیبهای بین المللی

فن آوریهای ارتباطی و اطلاعاتی موجب شده بازاریابی در عرصه بین المللی توسعه پیدا کند که خود بر پیچیدگی و گستردگی در بازاریابی نوین افزوده است. در کنار افزایش اطلاعات در محیط اینترنتی و الکترونیکی مجازی ، محیطهای به شدت رقابتی ایجاد شده که گستردگی این رقابتها در یک فضای بین المللی موجب افزایش دشواری آن شده است. که خود موجب رشد بازاریابی اینترنتی شده است.

تبدیل اهداف بزرگ به قسمتهای جزئی تر

به دلیل افزایش قسمتهای مختلف شرکتها و کسب و کارها در بازاریابی نوین لازم است اهداف هر شرکتی به بخشهای جزئی تر و کوچکتر تبدیل شود تا مدیریت و ساماندهی آن بهتر انجام شود. از آنجا که فضای بازایابی امروزه دچار تغییرات فراوانی شده و به کل متحول شده است پس نمی توان با یک هدف کلی به تمامی مقاصد و برنامه ها رسیدگی کرد. بلکه لازم است اهداف کلان و بزرگ به اهداف کوچک در بخشهای مختلف تبدیل شوند تا بتوان به درستی مدیریت کرد و دقت در برنامه ریزیها را افزایش داد ؛ در غیر این صورت نمی توان به یک شرکت یا کسب و کار پویایی که همسو و هماهنگ با تغییرات گسترده بازاریابی نوین باشد دست یافت. نباید در این شرایط از بازاریابی اینترنتی غفلت کرد.

گسترش آگهی های تبلیغاتی و اهمیت محتوای آنها

از آنجا که در فضاهای گسترش یافته اینترنتی ، افزایش تعداد رقیبها در بازاریابی نوین اتفاق افتاده است ؛ لازم است که آگهی های تبلیغاتی که جهت اطلاع رسانی به مشتریان طراحی می شود با دقت و دانش کافی طراحی شوند و محتوای این پیامها که اهمیت زیادی دارد به صورت حرفه ای بررسی شده و تهیه شوند.

 

بیشتر بخوانید

راه اندازی سایت برای چه مشاغلی ضروری است ؟

به جرات می‌توان گفت تمامی مشاغل به سایت نیاز دارند. با تغییر و تحولی که در اینترنت و فضای مجازی اتفاق افتاده است، عدم حضور در این فضا به معنای مرگ تدریجی کسب‌وکار شما است. برای داشتن سایت، نیازی به تخصص و تبحر نیست. شما می‌توانید با کمک شرکتنگارگر اندیشه، یک سایت با تمام امکانات مورد نیاز داشته باشید. شاید بیزنسی داشته باشید که در حال حاضر به مشتریان زیادی خدمات ارائه می‌دهید و وقتی برای مدیریت یک وب‌سایت ندارید. اما باید بدانید که با داشتن سایت بخش اعظمی از کارها به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و بخشی از وقت شما خالی می‌شود.

وب سایت ها نسبت به هر نوع تبلیغات دیگر بازگشت سرمایه بیشتری دارند

وب سایت داشتن بازگشت سرمایه بیشتری دارد و می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. چون هزینه وب سایت ها نسبت به هر نوع تبلیغات سنتی دیگر پایینتر و نتیجه‌اش به مراتب بیشتر است. به این علت که :

-سایت شما همیشه دیده می‌شود

-مخاطبِ هدفتان شما را پیدا می‌کند

تبلیغات تلویزیونی و محیطی بسیار گران و دفعتی هستند. تبلیغات تلویزیونی و سنتی مخاطبان‌ خاص شما را هدف قرار نمی‌دهند. پس اگر قصد دارید کسب وکار خود را به بازار عرضه کنید، وب سایت باید اولویت اول شما باشد.

مشاغلی که به سایت نیاز دارند :


1 – مشاغل لوازم خانگی

لوازم خانگی از پر مصرف ترین محصولات در بین مردم می باشد و جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند محسوب می شود و همینطور برای آن بسیار ضروری و حیاتی است ، البته گروه لوازم خانگی زیر مجموعه های زیادی دارد که در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرد

شاید با خود فکر کنید که الان وب سایت های قدرتمندی مانند دیجیکالا هستند که تمام لوازم خانگی را عرضه می کنند و ما دیگر نمی توانم کار کنیم و با وجود چنین رقیبانی دیگر نمی توانیم کار کنیم ، اینجا شما باید هوشمندانه کار کنید به این صورت که دیجیکالا الان به صورت گسترده در لوازم خانگی فعالیت می کند و این گستردگی از تمرکز آن می کاهد و نمی تواند فقط بر روی لوازم خانگی تمرکز کند ، در ضمن دیجی کالا از هر برندی می فروشد و باز هم تمرکز آن کم می شود، اینجا شما باید به صورت نیچ کار کنید یا همان بازاریابی گوشه ، منظور اینکه با جزء کوچکی از گروه لوازم خانگی شروع کنید و وب سایت خودتان را راه اندازی کنید، مثلا شما بیایید وب سایت یا فروشگاه اینترنتی راه بیندازید که فقط مثلا جارو برقی برند پاناسونیک می فروشد و روی این وب سایت یا فروشگاه اینترنتی به صورت متمرکز و عالی کار کنید تا دیده شوید و زیاد دیده شوید، چون فضای آنلاین شما و محصولاتتان را بیشتر به مردم می شناساند و فروش شما آغاز می شود

2 –  مشاغل صنایع و کارخانه جات

صنایع و کارخانجات حوزه وسیعی از مشاغل را شامل می شود، مانند صنایع دستی، صنایع سیم پیچی، فروشندگان ماشین آلات ساختمانی، وارد کنندگان مواد شیمیایی، تجهیزات هیدرولیک، بسته بندی، ماشین آلات چاپ، مواد معدنی و بسیاری از مشاغل دیگر در این دسته بندی، این گروه بسیار بزرگ که چند نمونه خدمت شما گفته شد جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند می باشند .

فرد و یا شرکتی که در این حوزه های مربوط به صنایع و کارخانجات فعالیت می کند باید برای خودش وب سایت داشته باشد برای اینکه بیشتر دیده شود و همینطور فروش بالایی رو نسبت به حالت سنتی تجربه کند، معمولا صنایع و کارخانه جات به صادرات کالای خود به کشورهای دیگر می پردازند، اینجا داشتن یک وب سایت خوب که به صورت دو زبانه باشد یعنی هم فارسی و انگلیسی باشد می تواند در جذب مشتری های زیاد از دیگر مناطق دنیا به سمت محصولات صنایع و کارخانه ها کمک بسیار زیادی بکند و ارز آوری بیشتری برای آن صنعت و کارخانه داشته باشد.

3 – مشاغل آموزشی

آموزش حوزه ی بسیار وسیعی دارد و تقریبا هر چیزی رو میشود آموزش داد ، مشاغل آموزشی قطعا جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند می باشند و اگر شما یک مربی و یک مربی یا یک موسسه آموزشی و یا شرکت آموزشی هستید و در هر حوزه ای از آموزش که هستید باید برای خودتان یک وب سایت آموزشی داشته باشید برای اینکه تعامل شما با مشتریان قدیمی و همچنین در یافتن مشتریان جدید به شما کمک شایانی می کند و از شما یک برند می سازد ، برند شدن در دنیای امروز خیلی مهم است و تا می توانید بر روی برندینگ خود کار کنید ، البته همه مشاغل باید روی برندینگ خود کار کنند تا بتوانند حرفی برای گفتن داشته باشند.

4 – مشاغل ابزار و یراق

فروشندگان ابزار و یراق که حوزه وسیعی از مشاغل را دارند برای دیده شدن و فروش بیشتر نیاز به وب سایت دارند، یعنی اگر شما دوست عزیزی که در حال خواندن این مطلب هستی فروشگاه ابزار و یراق داری و وب سایت نداری این را بدان که الان مشتریان برای خرید ابزار مورد نیاز خود دیگر کم به فروشگاه فیزیکی مراجعه می کنند و اکثرا به صورت آنلاین سفارش می دهند پس برای ارائه محصولات در بستر اینترنت باید همین الان دست به کار شوید و وب سایت خودتون رو ایجاد کنید ، قطعا شما جزء مشاغلی هستید که به سایت نیاز دارند و اگر دیر اقدام کنید ضرر خواهید کرد پس هر چه زودتر شروع کنید و کسب و کار اینترنتی خودتون رو ایجاد کنید.

5 – مشاغل اقتصاد و بازرگانی

حوزه مشاغل اقتصاد و بازرگانی باز به همین ترتیب نیازمند این هستند که برای توسعه و معرفی کسب و کار خود باید وب سایت داشته باشند و بدون شک یکی از ابزارهای مهم مشاغل این گروه ارائه خدمات در بستر آنلاین هست ، مشاغلی مانند صرافی ها، کاریابی ها، شرکت های بازرگانی و تجاری، شرکت های بیمه، مراکز توزیعی، ترخیص کنندگان کالا و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه هستند که هر کدام با توجه به شکل و نوع کار خود باید کسب و کار اینترنتی خود را داشته باشند و این دسته از مشاغل هم جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند شامل می شود.

 

6 – مشاغل بهداشت و درمان

حوزه بهداشت و درمان مشاغلی مانند داروخانه ها، عطاری ها، مراکز ترک اعتیاد، کلینیک های درمان چاقی، کلینیک های روانشناسان بالینی، فروشندگان داروهای دامی و بسیاری از مشاغل دیگر که جزء مشاغلی که نیاز به سایت دارند می شوند، البته در این مشاغلی که گفته شد در رابطه با بحث بهداشت و درمان می تواند مشاغل جزئی بسیاری داشته باشند و هر کدام کسب و کار اینترنتی خودشان را داشته باشند و البته ممکن است بعضی از این مشاغل نیاز به گرفتن مجوز از سازمان های دولتی باشد که باید انجام شود.

7 – مشاغل پزشکان

گروه پزشکان شامل دسته بندی های زیادی می شود و این گروه برای دیده شدن بیشتر برای جذب مشتری های بیشتر نیاز به وب سایت دارند ، پزشکان می توانند برای یک سیستم نوبت دهی برای ویزیت در سیستم کسب و کار اینترنتی خود پیاده سازی کنند تا دیگر نیازی نباشد افراد به صورت حضوری به مطلب مزاجعه کنند یا تماس بگیرند برای گرفتن نوبت برای ویزیت شدن، به این صورت سیستم سازی در کسب وکار خود ایجاد می کنند و می توانند نسبت به بسیاری از همکاران خود موفق تر عمل کنند و بسیاری از ایده های دیگر که می توانند در کسب وکار اینترنتی خود پیاده سازی کنند برای کسب درآمد بیشتر.

8 – مشاغل پوشاک

حوزه پوشاک یک حوزه بسیار وسیعی در هر کشوری هست و شماغل زیر مجموعه زیادی دارد ، هر یک از این مشاغل زیر مجموعه مانند مانتو فروشان، خیاطی های مردانه، تولید کنندگان پوشاک ورزشی، فروشگاه های کفش فروشی، کفاشی ها، لباس مردانه، لباس عروس، لباس زیر، فروشندگان نخ، فروشگاه های کت و شلوار، فروشندگان سیسمونی و بسیاری از مشاغل دیگر، نیاز به این دارند که کسب و کار خود را در بستر اینترنت پیاده سازی کنند و جزء مشاغلی می باشند که شدیداً نیاز به سایت دارند ، بنابراین اگر شما در این حوزه های مربوط به پوشاک فعال هستید باید برای کسب و کار خود شکل دیگری از ارائه محصولات خود داشته باشید تا فروش شما چند برابر شود .

9 – مشاغل تاسیسات

این مشاغل که در حوزه خدمات ساختمانی و صنعتی کاربرد دارد مانند تولیدکنندگان و تعمیر کنندگان پمپ، مشاغل تاسیسات ساختمانی، تاسیسات برودتی، فروشندگان رنگ، اجرا کنندگان سقف کاذب و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه برای معرفی و دیده شدن بیشتر برای فروش بیشتر خدمات و محصولات باید وب سایت داشته باشند.

10 – مشاغل چاپ و تبلیغات

حوزه چاپ و تبلیغات مانند دیگر مشاغل زیر مجموعه های زیادی دارد مانند فروشگاه های ماشین آلات چاپ، لیتوگرافی ها، گرافیست ها، فروشگاه های هدایای تبلیغاتی، فروشگاه های کاغذ و مقوا، فروشندگان پنل های ارسال SMS، طراحان گرافیک، صحافی ها و بسیاری از مشاغل دیگر که مانند دیگر ماشغل بسیار نیازمند این هستند که کسب و کار خود را اینترنتی کنند و جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند محسوب می شوند.

11 – مشاغل خودرو

حوزه خودرو مشاغلی زیادی دارد ، مشاغلی مانند تعمیرگاه های خودرو لوازم یدکی خودروهای سبک ، لوازم یدکی خودروهای سنگین، نمایندگی های موتور سیکلت، نمایشگاه های خودروهای داخلی و خارجی، کارواش های خودرو، فروشندگان لوازم یدکی موتور سیکلت و بسیاری از مشاغل دیگر در حوزه خودرو نیازمند این هستند برای ارائه محصولات و خدمات خود باید وب سایت داشته باشند تا بتوانند بیشتر محصولات و خدمات خود را بفروشند و درآمدشان چند برابر شود.

12 – مشاغل حمل و نقل

حمل و نقل حوزه ی خیلی وسیعی دارد که کسب و کارهایی که در این حوزه شغلی هستند دقیقا نیاز دارند که حتما وب سایت داشته باشند و بسیاری از مشاغل مانند شرکت های مسافربری، تاکسی سرویس های شهری، پیک موتوری ها، آژانس های هواپیمایی، آژانس های مسافرتی، اتوبارهای شهری، فروشندگان لاسیتک، فروشگاه های عرضه دوچرخه و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه نیازمند این هستند که برای ارائه خدمات خود باید وب سایت داشته باشند تا بیشتر دیده شوند و بیشتر بفروشند.

13 – مشاغل مشاوره

مشاوره حوزه های زیادی را در بر می گیرد، حوزه های مانند مشاورین املاک، وکلا، مشاورین مدیریت، مشاورین بازرگانی، مشاورین ازدواج، آموزشگاه های زبان خارجی و بسیاری از دیگر مشاغلی که این حوزه را شامل می شوند نیازمند این هستند که برای ارائه محصولات و خدمات خود باید وب سایت داشته باشند.

14 – مشاغل حوزه فرهنگ و هنر

مشاغل حوزه فرهنگ و هنر شامل مشاغلی که به سایت نیاز دارند می باشند مانند موسسات فرهنگی ، هنرهای تجسمی، آتلیه های عکاسی، فروشندگان اسباب بازی، فروشندگان تابلو فرش، طراحان و دکوراسیون داخلی، فروشگاه های کتاب فروشی، فروشندگان لوازم التحریر، قالیبافان و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه، نیازمند این هستند که برای کسب و کار فیزیکی خودشان وب سایت داشته باشند و فروش خود را چند برابر کنند.

15 – مشاغل فنی و مهندسی

این حوزه شغل های خاص خودش را دارد مانند مهندسین ساختمان، مهندسین شهرسازی، فروشندگان سیستم های حفاظتی، خشکشویی ها، اجرا کنندگان نمای ساختمان، کلید سازان و قفل سازان، الکتریکی ها و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه که نیازمند داشتن وب سایت برای ارائه محصولات و خدمات و توانایی خود در بستر اینترنت هستند. بنابراین این حوزه شغلی هم جزء مشاغلی که به سایت نیاز دارند می شوند.

16 – مشاغل فناوری اطلاعات

حوزه مشاغل فناوری اطلاعات که از همان اسمش پیداست باید حتما وب سایت برای ارائه توانایی های خود داشته باشند چون بیشتر از دیگر حوزه ها در زمینه کسب و کار اینترنتی اطلاع دارند و می دانند اگر دیر به سمت اینترنتی شدن بروند خیلی ضررها خواهند کرد بنابراین افراد و کسب و کارهایی که در این حوزه شغلی فعالیت می کنند این موضوع را خیلی خوب درک می کنند و مسیر برای آنها هموارتر است زیرا دانش کافی برای بستر سازی آن را دارند، مشاغلی مانند شرکت های راه اندازی سیستم های مخابراتی، امنیت شبکه، فروشندگان دستگاه حضور و غیاب، فروشندگان تجهیزات شبکه، شرکت های پشتیبانی شبکه، تولید کنندگان تجهیزات الکترونیک، فروشگاه های فروش سیستم های کامپیوتری و لوازم جانبی و بسیاری از مشاغل دیگر در این حوزه این را به خوبی درک می کنند که باید حتما حضور و نمایش و فروش خود را در بستر اینترنت چند برابر حالت سنتی کنند

17 – مشاغل مواد غذایی

مواد غذایی گروهی است که تمام مردم به این مواد غذایی نیاز دارند، مشاغلی مانند فروش زعفران، فروش عناب، فروش گیاهان دارویی و بسیاری از مواد غذایی که می شود در بستر اینترنت به فروش گذاشت نیازمند این هستند که برای خودشان وب سایت داشته باشند و محصول خودشان را به فروش بگذارند. همین الان حتی کالاهای سوپرمارکتی توسط دیجی کالا به فروش می رشد ، این به این معنی هست که اگر شما در زمینه مواد غذایی مشغول به فعالیت هستید باید همین الان برنامه فعالیت خود برای ایجاد وب سایت و ارائه محصولات خودتان در بستر اینترنت را ایجاد کنید و به آن عمل کنید تا فروش شما چند برابر شود.

شما الان متوجه شدید که تقریبا هر شغلی نیاز دارد که برای خودش وب سایت داشته باشد و در بستر اینترنت فعالیت خود را آغاز کند تا بتوانند بیشتر دیده شود و بیشتر بفروشد، هر چه قدر شما در بحث ارائه محصولات و خدماتتون در وب سایتتون خلاقیت بیشتر و تلاش بیشتر و تمرکز بیشتری بگذارید حتی از فروشگاه سنتی یا همان فیزیکی خود بیشتر کسب درآمد خواهید کرد و این کسب درآمد برای شما خیلی لذت بخشتر خواهد بود

 

بیشتر بخوانید

طراحی سایت و نقش آن در تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکی با ورود خود به عرصه ی کسب و کار معنی و مفهوم جدیدی به انواع تجارت و کسب و کار ها داده و راه کارهای نوینی در این زمینه ارائه داده است. طراحی سایت تجارت الکترونیک یکی از راه های موثر و کم هزینه برای ورود موثر به دنیای جدید تجارت الکترونیک می باشد.

روند تجارت الکترونیکی هر روز رو به افزایش است .ولی با این وجود همچنان اشتباهات زیادی در روند جلب مشتری از طریق سایت های اینترنتی وجود دارد .چرا که اشتباهات زیادی در طراحی سایت ها انجام می شود. بهترین روشهای بهبود سایت تجاری به شرح زیر است. به عنوان مثال کمبود اطلاعات در سایت و یا عدم راهنمایی کافی کاربر می تواند باعث شود ،که شما مشتریان خود را از دست داده و در نتیجه میزان در آمد از سایت کاهش یابد.

امروزه بسیاری از سایت ها هم از نظری مالی و هم از نظری هزینه زیادی را می پردازند، تا با استفادی از افزایش میزان اشکال یا رنگ ها در سایت مخاطب را به سایت جلب کنند .ولی نه تنها باعث افزایش مخاطب نمی شوند بلکه ممکن است آن ها را از دست بدهند. بهترین کاری که می توان برای بهبود سایت تجاری خود انجام داد این است که در طراحی سایت خود به قسمتی که به کاربر خود خدمات ارائه می دهید ،بیشترین توجه را داشته باشید.

در این جا ما ۵ شیوه طراحی سایت را به شما ارائه می دهیم که موجب بهبود سایت شما و ارائه خدمات به کاربران شما می شود:

دسته بندی کردن در طراحی سایت

این موضوع یکی از مهمترین ویژگی های سایت ها محسوب می شود. مخصوصا برای سایت هایی که دارای محصولات متنوع با تعداد زیاد است ،چرا که به کاربران کمک می کند خیلی سریع و موثر به محصول خود دسترسی پیدا کنند. وجود راهنمای سایت و دسته بندی کردن محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است ولی باز هم نمی توان اطمینان کافی حاصل نمود که کاربران می توانند به راحتی محصول مورد نظر خود را پیدا کنند.

یکی از دسته بندی هایی که در سایت می تواند وجود داشته باشد ،این است که محصولاتی که بیشترین بازدید را داشته اند در یک دسته قرار داد. می توان دسته بندی هایی بر اساس رنگ، سایز و یا استایل خاصی باشد چرا که کاربر نمی خواهد وب سایت را بگردد تا محصول مورد نظر خود را پیدا کند.  زمانی که از دسته بندی محصولات برای سایت خود استفاده می کنید به مشتریان خود نشان می دهید که راحتی و رعایت زمان آنها برای شما اهمیت دارد.

رتبه بندی و بررسی

تجارت الکترونیکی زمان زیادی که نیست که رونق پیدا کرده است. یکی از عواملی که در موفق بودن سایت شما اهمیت دارد. این است که از محصولات خود فیلم یا عکس با کیفیت مناسبی قرار دهید چرا که این موضوع به کاربران حس بهتری می دهد با وجود اینکه نمی توانند به ان دست بزنند و یا از جنس آن اطمینان حاصل نمایند. بررسی مشخصات محصول می تواند به کاربر این امکان را بدهد که کدام محصول را انتخاب نماید. اضافه کردن نظرات کاربران در مورد محصول هم می تواند یکی از ویژیگی های مثبت سایت شما محسوب شود ،زیرا نظرات کاربران یک فیدبک صادقانه برای آنها تلقی می شود.

پرداخت آسان

قسمت پرداخت الکترونیکی یکی از مهمترین قسمت های سایت تجاری شما است. در صورتی که این قسمت از سایت شما درست و به شیوه مطلوب طراحی نشده باشد باعث می شود که شما مخاطبان خود را از دست بدهید. در بسیاری از مواقع کاربر کالای مورد نظر خود را در سایت شما پیدا می کند و ولی به علت اینکه روند پرداخت بسیار خسته کننده است ممکن است از خرید خود صرف نظر کند. بنابراین همیشه به بهینه بودن فرآیند طراحی قسمت پرداخت سایت خود توجه داشته باشید.

صفحات فروش محصولات

صفحات فروش سایت شما عامل فروش شما هستند! بنابرای این صفحات باید این توانایی را داشته باشند تا کاربر را متقاعد کرده که محصول را خریداری کند! یکی از موارد مهم برای این صفحه وجود تصویری واضح از محصول است. چرا که کاربر قادر نیست محصول را در دست خود بررسی کنید. بنابراین وجود این تصویر هر شکی را برای آن  از بین می برد. این تصویر باید از محصول در حالت های مختلف مانند زوایای مختلف ، در جعبه و یا در حال استفاده باشد. یکی دیگر از نکات مهم این است که عکس شما قابلیت زوم را داشته باشد. به عنوان مثال این این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد تا از بافت های کالا آگاهی یابد! اگر توان مالی شما مناسب است تهیه فیلم از محصول می تواند موجب افزایش اعتماد کاربر شود! نکته دیگر گذاشتن توضیحی از محصول است که در فیلم یا عکس به آنها پرداخته نشد.

تاکید بر شفافیت

به این نکته توجه داشته باشید که کاربران از سوپرایز شدن در طول فرآیند خرید اصلا استقبال نمی کنند! به عنوان مثال هزینه اضافی برای مالیات و … که قبلا در مورد آن توضیحی داده نشده بود. بنابراین اگر با این موضوع متوجه شوند ممکن است از کل فرآنید خرید منصرف شوند. شما باید در طول طراحی فرآیند به شفافیت کار خود دقت لازم را داشته باشید. در این صورت وجود اطلاعات لازم و کافی برای ارتباط مشتریان با شما در سایت الزامی است

 

بیشتر بخوانید

لیست محصولات

فروشگاه کسب و کار رستوران و سفره خانه گراند در رشت. جهت مشاهده تمامی محصولات بر بیشتر ببینید کلیک کنید.

دیدگاه کاربران

پین کردن
منو بار
تلفن تماس
معرفی کسب‌وکار
مجله تصاویر
مقالات
دیدگاه کاربران